В ході спілкування з маленьким пацієнтом лікар доступно розповість, як треба доглядати за зубами і ротовою порожниною в цілому. Знання, отримані в ході консультації, обов’язково відкладуться в пам’яті дитини, і він буде слідувати рекомендаціям сам, без нагадувань батьків. У нас найкращій детский стоматолог (Киев).

Перший візит до дитячого стоматолога повинен бути тоді, коли починають прорізатися зуби. На жаль, сьогодні повсюдно зустрічається карієс у дітей 2-3 років. Не зайвою буде і консультація ортодонта. Спеціаліст на ранній стадії зможе визначити намітилися проблеми з прикусом і призначити щадні методи по їх усуненню.

Сучасні методи знеболювання
Більшість стоматологічних процедур не вимагає знеболювання. Максимум, застосовуються місцеві засоби в формі мазі або гелю з заморожують ефектом. Але якщо карієс сильно запущений, якщо він супроводжується гострим болем, використовується більш серйозна анестезія. Це може бути:

Введення знеболюючих препаратів. Спочатку місце на ясна заноситься заморожуючий гель, а тільки після цього робиться укол.
Медикаментозний сон. На час дитини вводять в загальний наркоз. Поки він буде спати, лікар виконає всі необхідні маніпуляції.
Спосіб знеболювання вибирається індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням складності його ситуації, психоемоційного настрою і ряду супутніх факторів. Всі препарати, які використовуються в якості анестезії абсолютно безпечні для здоров’я. Вони пройшли всі належні тестування, що підтверджено відповідними документами. Дитина дуже швидко після них відновлюється.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here