AliExpress-Глобальна віртуальна (в Інтернеті) торгова площадка, що надає можливість купувати товари виробників з КНР. Товари на майданчику продаються в роздріб і дрібним оптом (на відміну від Alibaba). Інформація про товари автоматично перекладається на різні мови. AliExpress почав роботу в 2010 році. Спочатку цей майданчик працював у сфері B2B для купівлі та продажу. З тих пір портал розширився до B2C, C2C, хмарних обчислень і платіжних сервісів. AliExpress в даний час доступний російською, англійською, іспанською, угорською, французькою, італійською, польською, арабською та португальською мовами. Клієнти поза межами країн для цих мов автоматично обслуговуються на англійській версії сайту. Заснована Ма Юнем, відомим як Джек Ма, у 1999 році з 17 компаньйонами в місті Ханчжоу, де був зареєстрований інтернет-сайт Alibaba.com. З самого початку Alibaba розглядався як майданчик для торгів дрібних і середніх підприємств. Також у нас найкращій aliexpress search.

У 2005 році компанія Yahoo! придбала 43 % акцій компанії, але 18 вересня 2012 року Alibaba Group закінчила зворотний викуп 20 % власних акцій, які перебували у власності Yahoo!

У листопаді 2007 року акції були розміщені на Гонконгській фондовій біржі, але в 2012 році компанія здійснила їх делістинг

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяБлок перегородочный
Следующая статьяЛарн

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here