«Модельна лава» — затишний магазин збірних масштабних моделей в Москві з людським спілкуванням і смачними цінами.

Ми знаходимося: М. Москва, метро «Комсомольська», Комсомольська площа, д. 6, Універмаг «Московський», центральний вхід, 2 поверх (ескалатор в центрі залу), праве крило, сектор 2Б, павільйон № 23
Є доставка: кур’єром по Москві або поштою по території Росії і країнам Митного союзу! У нас найкращі модели самолетов.
Про магазин
Ми продаємо збірні моделі літаків, танків, кораблів, автомобілів і багато чого іншого. Завжди у продажу моделі на будь-який смак і будь-який гаманець таких гігантів модельного бізнесу як Tamiya, Trumpeter, Зірка, Dragon, Revell, Academy, HobbyBoss, Hasegawa, Italeri, а також збірні моделі техніки інших гідних виробників. Крім моделей для склеювання різних напрямів і масштабів, у нас можна купити модельний інструмент і хімію, фарби, кисті, компресори і аерографи, декалі для моделей, а також літературу для любителів масштабного (стендового) моделізму.

Якщо у Вас немає можливості або часу їхати до нас, можна скористатися послугами нашого інтернет магазину. Ми швидко доставимо Ваше замовлення кур’єром по Москві або надішлемо Поштою РФ по території Росії і країнам Митного союзу!

Ми не просто продаємо Збірні масштабні моделі і все що з ними пов’язано — ми від цього тягнемося. Також ми не прагнемо заробити всі гроші на світі і робимо розумну націнку на наш товар. Якщо Ви, по жахливому збігом обставин, ще не були в нашому магазині — приходьте, ціни, асортимент і головне — ставлення до відвідувачів Вас порадують!

Модельна лавка.
Магазин збірних масштабних моделей для склеювання і супутніх товарів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяШины
Следующая статьяБлок перегородочный

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here