Шини кращих світових виробників. Ціни на шини для всіх марок автомобілів. Ілюстрований каталог автомобільних шин з описом характеристик і відгуками покупців.
Вся продукція, яку ви знайдете на сайті, має сертифікати якості і офіційно поставляється на територію Російської Федерації представництвами компаній-виробників.
Підбір шин по автомобілю можна здійснити з допомогою нашої програми або по телефону, фахівці нашої компанії допоможуть Вам прийняти правильне рішення. Ми пропонуємо лучшие шины.

Шановні клієнти! Цей розділ представлений найповнішим ілюстрованим каталогом шин, що відповідає найжорсткішим вимогам. Сьогодні шинний ринок наповнений неякісною і непрошедшей обов’язкову сертифікацію продукцією. Ми не реалізуємо подібну продукцію і гарантуємо, що кожна нова партія коліс, що надійшла на наш склад, пройшла обов’язкову сертифікацію. Також додатково з гарантією виробника ми даємо один рік гарантії від нашої компанії на всю продукцію, придбану у нас.

У цьому розділі представлена повна лінійка провідних європейських , американських і японських виробників шин, серед яких Michelin — літні і зимові шини Bridgestone-шини для позашляховиків , автомобілів середнього та бізнес класу , Dunlop і Yokohama — спортивні шини з високим індексом швидкості для любителів швидкої їзди, Continental і Pirelli – шини, які входять в первинну комплектацію більшості німецьких автомобілів, зимові автошини Nokian, які складають більше 50% від загального обсягу продажів на території Росії в зимовий період, з-за самих видатних результатів на засніжених і зледенілих ділянках трас, шини для позашляховиків BFGoodrich, літні і зимові автошини Goodyear для всіх класів автомобілів, що поєднують в собі впевнену керованість і низький рівень шуму. Зателефонувавши нашим фахівцям, ви отримаєте саму вичерпну інформацію, яка допоможе вам не помилитися у виборі шин підходять саме для вашого автомобіля.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here