Інвестування в об’єкти нерухомості не принесуть особливого прибутку, але і ризик дуже низький. У селищі Люксембургу будинок можна купити за 400 тисяч євро. У містах двох-трьох поверхові особняки можна купити тисяч за 500 — 700 євро. У місті за однокімнатну квартиру потрібно «викласти» 160 — 200 тисяч євро.

У цій країні добре жити людям, які цінують розмірений ритм життя, а також усамітнення. В державі багато фешенебельних ресторанів, старовинних замків і інших благ цивілізації. Щоб отримати ВНЖ або громадянство Люксембургу, потрібно прожити півроку в країні.

Тим, хто захоче купити нерухомість в цій країні для відпочинку, потрібна віза на 180 днів в поєднанні з можливістю протягом одного року здавати її.

Відзначимо, що Люксембург входить в розряд держав першої категорії для покупців об’єктів нерухомості в Європі vastgoedmakelaar. Вартість об’єктів тут від 250 000 до 3 млн. Доларів (бувають і вище).

Уряд країни прийняв нову програму під назвою «Житло». У ній підсумовані основні напрямки держполітики в даній області. Серед головних дій країни були названі:
стягування 0% за кредит, який надається на купівлю житла для сімей, що мають низький достаток;
збільшення числа громадян, які мають середній достаток. Вони мають право на державну допомогу при покупці або будівництві житла;
ставка ПДВ на придбання об’єкта змінена;
коефіцієнт амортизації зведених об’єктів збільшений. Це зроблено з метою підвищення рентабельності приватних інвестицій в тутешнє будівництво об’єктів;
збільшення числа житлових об’єктів від громадських підрядників;
т.д.
У цій країні, якщо людина отримує менше чотирьох тисяч євро на місяць, то він звільняється від сплати податків, так як його дохід вважається малим.

Доплату на придбання можуть отримати громадяни, чий загальний оподатковуваний податок нижче сорока чотирьох тисяч євро. Крім цього, вони повинні дотримуватися ряду умов:
У них відсутнє інше житло (навіть знімне);
Немає фінвозможностей самостійно профінансувати придбання нерухомість або побудувати її, при цьому максимальна площа не повинна перевищувати 140 кв.м. (У випадку з будинком), без урахування майстерень, гаражів та інших приміщень (підсобні) або 120 кв.м. (У випадку з апартаментами). Відзначимо, що наявність дітей в сім’ї може гарненько збільшити розмір госдоплати (в 2 рази і більше). Якщо врахувати, що вартість на люксембурзьке житло достатню високі (в середньому 1,2 тисячі євро), то такого роду допомогу може бути дуже до речі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяСпівбесіда
Следующая статьяБактобліс

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here