Чи плануєте найближчим часом піти на співбесіду і знайти роботу? Якщо це так, то ви повинні якомога уважніше прочитати цю статтю, тут ви знайдете найбільш важливі поради, які допоможуть вам отримати роботу своєї мрії.

Рада 1: Завжди знайте що ви хочете
Ніколи не ходіть на співбесіду «просто так». Досвідчений рекрутер моментально розпізнає гулящого людини. Ви повинні знати, що хочете від цього співбесіди: отримати необхідну додаткову інформацію про вакансії, пройти до наступного етапу і т.п.

Рада 2: Вивчайте потенційного роботодавця
Зберіть всю доступну інформацію про компанію в Інтернеті (з корпоративного сайту, з прес-релізів і т.д.). Це допоможе вам відповісти на частий питання: «А що ви знаєте про нашу компанію?» Вивчіть опис вакансій і вимоги до кандидата, і у вас напоготові будуть докази, що з перерахованого ви робили раніше і яким з необхідних навичок ви володієте headhunter.

Рада 3: Будьте готові якнайкраще презентувати себе
Не соромтеся говорити про досягнення у навчанні та, якщо дозволяє досвід, роботі. Попередньо підготуйте презентацію на 1 — 1,5 хвилини про те, чому ви вибрали цей вуз для отримання освіти, якими знаннями і навичками ви володієте, де працювали і які результати показували. Якщо ви починаєте перераховувати якісь свої особисті якості у відповідь на прохання розповісти про свої сильні сторони, будьте готові прикладом з життя, навчання або роботи проілюструвати їх. Слабкою стороною може стати відсутність великого досвіду і практичних навичок, але при наявності знань і бажання працювати ви швидко зможете нівелювати дані недоліки. Якщо вас запитують про найбільшу невдачу в житті, не розв’язуйте мова — це не сповідь.

Рада 4: Говоріть коротко і зрозуміло
На конкретне питання давайте конкретну відповідь. Не заводьте інтерв’юера в нетрі ваших логічних міркувань і історичних довідок. Якщо ви використовуєте професійну лексику, стежте за реакцією — співрозмовник долен вас розуміти.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here