Відпочинок на мальовничих озерах приваблює багатьох туристів. На відміну від шумних пляжів, тут завжди спокійно і присутній особлива атмосфера затишку і незримого діалогу з природою в її первозданному вигляді. Подорожуючи в Італію, туристи нерідко замовляють екскурсії по найкрасивіших озер — Комо, Гарда, Маджоре, Лугано, Ізео. Кожне з них по-своєму приваблює і неодмінно залишає слід у серці. Якщо ви подорожуєте на авто, то вам буде важливо знати де обслуживаение автомобилей милан.

Гарда — найбільше озеро в країні

Цікаво, що саме тут збереглися будівлі ще з часів романських поселень. Крім того, можна побачити середньовічні замки, а також палаци, релігійні споруди в одному з найкрасивіших стилів бароко.

Найбільш популярним курортом тут є Лимон. Таку назву місто отримало невипадково. Виявляється, тут росте дуже багато лимонних дерев. Також тут є чимало оливкових гаїв. Це місце можна назвати ідеальним для активного відпочинку на воді. Не дивно, що екскурсія на озеро Гарда одна з найпопулярніших у туристів.

Маджоре — перлина Італії

Це озеро є другим за розміром в країні. Його північна частина розташована в Швейцарії. Однією з найвідоміших визначних пам’яток є Анджерскій замок. Найбільш популярні курорти знаходяться в провінції П’ємонт. Кращі готелі розташовані в Вербано, Інтра і Стресу. Саме тут кожен відпочивальник зможе в повній мірі насолодитися красою озера. Захоплююча екскурсія на озеро Маджоре завжди дарує море позитивних емоцій і відчуття щастя.

Комо — улюблене місце відпочинку туристів

Не дивно, що іноді туристи приїжджають в країну тільки для того, щоб помилуватися красою цього легендарного озера. Екскурсія на озеро Комо — неповторну подорож в місця, де можна відпочити і тілом, і душею. Без перебільшення можна сказати, що жити на березі Комо — мрія для кожного з нас. Хоча для деяких вона вже здійснилася, так як на березі є безліч вілл.

Доторкнутися до такої привабливої красі природи, відпочити і просто побувати в незвичайних місцях може кожен, хто зробить захоплюючу подорож по озерах Італії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here