Світ опинився на порозі нової глобальної гонки сегодня новости украины озброєнь через те, що Сполучені Штати Америки та Російська Федерація не довіряють один одному. Підписуйтесь на наш канал в Telegram і групи ВКонтакте і Facebook Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель акцентував увагу на тому, сегодня новости Украины що повністю підірвані відносини між США і Росією — найбільша загроза для миру в усьому світі, оскільки Тільки спільні дії двох великих держав можуть запобігти подальшому поширенню атомного зброї.

«Якщо Північнiй Кореї вдасться отримати ядерну зброю, то наприклад Пхеньяна підуть багато інших. Тільки спільні дії Росії і США можуть запобігти подальшому поширенню атомної зброї. Сегодня новости Украины Якщо відносини Вашингтона і Москви знову не поліпшаться, то наші діти будуть рости в небезпечному, неврегульованих і наповненому ядерною зброєю світі », — підкреслив глава МЗС ФРН в інтерв’ю німецькому таблоїду Bild. За словами Зигмара

Габріеля, Сполучені Штати більше не бажають бути «гарантом ліберальних цінностей», в результаті чого західні ідеї свободи, демократії і прав людини «виявилися по всьому світу в ще більшій небезпеці, ніж раніше». Сегодня новости Украины Також глава німецького зовнішньополітичного відомства акцентував увагу на тому, що саме німці повинні виступити за нове ядерне роззброєння. «Німеччина повинна боротися за мир і не слідувати планам Трампа з нарощування озброєнь, як це, на жаль, збирається робити Ангела Меркель», — підкреслив Габріель. Сегодня новости Украины Як повідомлялося раніше, Національної розвідки і Держсекретарю США належить з’ясувати, де Пхеньян закуповує запчастини для виробництва своїх балістичних ракет.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here