Самою ефективною системою обігріву приміщення, є повітряне опалення. За швидке нагрівання повітря відповідає агрегат отопительный АО-ВВО різної конструкції. Повітряне опалення на сьогоднішній день користується величезним попитом, оскільки задіяне обладнання

ефективно обігріває великі приміщення;
економить простір, завдяки скромним габаритам;
рівномірно розподіляє нагріте повітря;
відрізняється практичною мобільністю;
передбачає різні варіанти монтажу;
скорочує витрати на опалення;
легко демонтується.
До переваг агрегата отопительного АО-ВВО, якими наділений кожен повітряно-опалювальний агрегат можна віднести їх доступну вартість, тривалий термін служби і простоту експлуатації.

Агрегат отопительный АО-ВВО — це, …

Це пристрої, які здійснюють примусову подачу нагрітого повітря в приміщення або ж нагрівають повітря безпосередньо в самому приміщенні, активно перемішуючи його при цьому. Одним з найпоширеніших видів подібного обладнання, є тепловентилятори, які можуть працювати з різними нагрівальними елементами.

Конструктивна особливість агрегата отопительного АО-ВВО, оскільки складається він з корпусу всередині якого знаходиться вентилятор і нагрівальний елемент. Як нагрівальний елемент, може бути водяний, газовий або електричний теплообмінник.

Агрегат отопительный АО-ВВО з водяним теплоносієм. Мінімум затрат і максимум тепловіддачі, зробили свою справу і вивели даний пристрій в лідери продажів. Принцип дії його простий і геніальний:

повітря з приміщення надходить в корпус пристрою;
нагрівання повітря здійснюється мідно-алюмінієвим теплообмінником;
тепла повітряна маса, рівномірно подається в приміщення вентилятором.
У більшості подібних пристроїв, є поворотні жалюзі, завдяки яким можна регулювати напрямок теплого повітря і обігрівати найвіддаленіші ділянки приміщення. Варто відзначити, що системи опалення складаються з повітряно-опалювальних агрегатів з водяним теплоносієм, є безпечними і практичними. Основні переваги:

використання альтернативних енергоносіїв;
безпечна експлуатація;
регулювання теплової потужності;
каскадне управління роботою системи.
Головна умова для успішної і безперебійної роботи такої системи опалення — наявність можливості підключення до теплоносія і присутність генератора теплоти. Як джерело теплоти, може використовуватися практично будь-який енергоносій:

біогаз;
тверде паливо;
виробничі теплові відходи і т. д
Виходячи з усього перерахованого вище, можна з повною впевненістю заявити про те, що повітряно-опалювальні агрегати з водяним теплоносієм є найвигіднішим рішенням з економічної сторони даного питання.

Агрегат отопительный АО-ВВО з газовим нагріванням. Газ — екологічно чисте і найзручніше у використанні паливо. У природного газу найбільша теплотворна здатність у порівнянні з іншими видами палива.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here