печать на ткани харьков сублімаційний і пряма — це одне з головних напрямків роботи нашого підприємства. Технологічні можливості нашого виробництва дуже великі, тому виконання Ваших замовлень відбувається за найнижчими цінами, швидко і якісно. У нас можна замовити: друк на тканині в рулоні з рекомендованим малюнком, виготовлення прапорів, декорацій і завіси для театрів, фотоштори і штори для кафе і ресторанів з фірмовою символікою, меблеві тканини з оригінальним патерном, спортивна командна форма для дорослих і дітей, друк на крої, і будь-яка інша повнокольоровий друк на натуральних і синтетичних тканинах будь-якої складності.

Таким способом друкують печать на ткани Харьков на бавовні, канві і інших натуральних і синтетичних тканинах.

Перевага прямого друку на натуральної тканини печать на ткани Харьков полягає в тому, що може використовуватися будь-яка не підготовлена ​​тканину і не потрібен додатковий носій — сублімаційний папір. Друк проводиться текстильними чорнилом з подальшим високотемпературним закріпленням за допомогою ІК-сушіння або каландрового термопресса.

У випадку з прямим друком печать на ткани Харьков за синтетичними матеріалами — тканину необхідно додатково просочувати спеціальним складом.

Прямий друк на тканині дозволяє отримувати чіткі, яскраві і барвисті зображення, які не схильні до вигоряння і стійкі до вистірованію.

Сфера застосування: печать на ткани Харьков нанесення зображень на бавовну і канву, виготовлення рулонних тканин з дизайнерським малюнком, інтер’єрний друк, декорації, штори, текстиль, скатертини і серветки для кафе і ресторанів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here