Німецька компанія «Detax» широко відома як один з провідних виробників в області отопластичних матеріалів. Саме в цій сфері компанія досягла найбільш видатних успіхів: протягом 50 років вона накопичувала досвід виробництва протезного обладнання і матеріалів на основі силіконів.
Результатом цієї багаторічної роботи стало виробництво цілого ряду товарів, що відповідають найвищим стандартам якості.

Неослабний інтерес компанії «Detax» до світу хімії, є запорукою успіху її продукції. Кожен з вироблених компанією товарів грунтується на добре продуманій концепції та відрізняється цілим рядом товарних вигод. На сьогоднішній день «Detax» входить в число провідних виробників отопластичні матеріали для вушних вкладишів і зубних протезів. Вона випускає понад 700 товарів, що реалізуються в усьому світі. Орієнтація на зарубіжний ринок підтримується за допомогою вузькоспеціалізованої торгової мережі, яка охоплює всі частини світу.
«Завжди прагнути до кращого» — цей керівний принцип реалізується в кожному виробі, отопластичних матеріалів, що випускається компанією «Detax». Безсумнівно, прихильність цим принципом в подальшому дозволить компанії зробити ще багато цікавих розробок, які принесуть величезну користь покупцям і пацієнтам.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here