Маленький сюжет з безліччю загадок, які вам треба буде розв’язати, щоб знайти вихід квест полтава — ось, що таке квест кімната. І лише 60 хвилин, які пролетять як одна мить, на стільки цікавою буде гра. В цю мить ви забудете, що знаходитеся в Полтаві і дізнаєтеся про свої досі прихованих здібностях розпізнавати розгадки в найнесподіваніших місцях, вирішувати головоломки і знаходити вихід там, де його ніхто не бачить.

У квест Полтава таких сюжетів кілька і кожен з них неповторний. Об’єднує їх лише загальне будівлю. Так що, якщо ви раптом захочете перенестися з Атлантиди в казкову Країну чудес, вам не доведеться їхати в інший кінець Києва. Так-так, саме перенестися. Тому як квест Полтава — не просто інтелектуальна гра. Це подорож у часі і просторі. І в цій подорожі вам неодмінно знадобиться допомога. Адже одна голова — добре, а чотири — допоможуть пройти квест і вийти з кімнати. Тому обов’язково візьміть з собою друзів, а краще колег, і влаштуйте собі незабутній тимбилдинг.

Все почнеться з того, що квест Полтава відкриє вам завісу в захоплюючу історію, завершити яку необхідно буде саме вам. У ваших руках — лише уважність і кмітливість. А на вашому шляху — незвичайні предмети, загадки, головоломки, зашифровані підказки і несподівані рішення. Загалом, все необхідне для яскравих вражень, які краще один раз пережити, ніж багато разів про них прочитати.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here