У наш час складно знайти людину, причому не важливо, жінка це чи чоловік, який би ніколи не реєструвався на сайті знайомств. Незважаючи на стурбованих, шахраїв, «одружених» та іншої живності обох статей — це прекрасна опція,femmes ukrainiennes щоб знайти собі другу половину.

Звичайно, можна вірити в долю і чекати, що ви зустрінете судженого в черзі в супермаркеті, але, як показує практика, там можна прочекати до пенсії. І, до речі, як розповідав мені власник одного міжнародного сайту, це ще і багатомільйонний бізнес.

Навіть соцмережі мають різні програми на кшталт Bаdoo або Tinder, в яких люди можуть познайомитися один з одним. Тим більше це безкоштовно. А ось шлюбні агентства femmes ukrainiennes і сайти міжнародних шлюбних агентств, які мають партнерів в різних країнах, головний офіс і доступні за певну плату — це дещо інше. Тому є істотні відмінності між сайтами знайомств і тим, що я називаю «шлюбні агентства». В останніх люди час від часу одружуються. Після вечірок знайомств або після 10-20-го побачення. Принаймні в тих, в яких я була записана. І жінкам-нареченим там все безкоштовно, а платять за все женихи-іноземці: за знайомство, візи, перельоти, перекладачів, листи, вечірки і так далі. І тут буває деякий відсоток божевільних, але він дуже і дуже малий у порівнянні з сайтами знайомств. І якщо на сайті знайомств реєструються всі підряд — від підлітків до пенсіонерів, то в «шлюбні» беруть жінок від 18 років, але бабусь там немає, найчастіше максимальний вік жінки — 45 років.

Якщо ви не знаєте іноземних мов

У нашій країні femmes ukrainiennes їх взагалі мало хто знає, а якщо і знають, то в основному англійська, і не дуже добре. Ясна річ, якщо ви жінка, знаєте англійську або ще якусь мову, то шанс зустріти пристойного топ-менеджера швейцарського банку і зав’язати з ним відносини у вас незрівнянно вище, ніж у тій, яка на іноземній мові не говорить. І не важливо, де ви живете, в столиці або маленькому містечку в Донецькій області. Доля ж інших — вітчизняні сайти знайомств femmes ukrainiennes, тут вже вище шанс зустріти самодостатнього таксиста, пристойного молодої людини на чорній іномарці або простого вантажника магазину, який теж шукає свою долю і у нього є фото біля Porshe. І різниця між цим чоловіком і чоловіком-іноземцем з шлюбного агентства в тому, що у останнього напевно авто буде його і в нього будуть гроші на бензин, інакше б він туди не звернувся. Плюс шлюбних агентств ще і в тому, що, якщо ви не знаєте мови, вони завжди знайдуть вам перекладача з будь-якої мови, за якого вам не треба платити.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here