Грузинское вино — найкраще червоне і біле кахетинське вино
Чудові грузинські вина змусили говорити про себе весь світ. Грузію, таку колоритну і сонячну, по праву величають колискою виноробства.

Більше 500 сортів винограду (з 4 тис. Сортів відомих світу), які ростуть на території країни, зайвий раз доводять, що Грузия — це не що інше, як «світової вогнище» формоутворення культурного і дикого винограду.

Оптимізм і мужність виноробів Грузии гідні захоплення. Виноградні плантації, що розкинулися по всій країні, не раз піддавалися нападу і подальшої ліквідації з боку войовничих завойовників. Наприклад, в ХIV столітті після навали Тамерлана і його полчищ, від ще недавно прекрасної лози залишилася тільки спустошена і випалена земля. Розквіт Грузинского виноградарства припав на радянські часи. В СРСР 80% всіх марочних вин поставляла Грузия. Якщо ви шукаєте грузинское вино заходьте на наш сайт winery-khareba.com.ua.

Кахетинське традиційне виноробство

Сьогодні вина Грузии по всьому світу славиться своєю кахетинської технологією виготовлення вина. Суть цього способу полягає в зберіганні і витримці вина в спеціальних глечиках, конусоподібної форми — квеврі (ємністю до 500 декалітрів). Квеврі закопують в землю, залишаючи на поверхні лише отвір глечика. Таке занурення дозволяє домогтися порівняно постійної температури (14 градусів), ідеальною для бродіння і зберігання сусла, яке до цього дня тиснуть з винограду ногами. Бездоганна якість грузинского вина — результат унікального кахетинського методу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here