Азотні добрива нитроаммофоска купить необхідні рослинам для прискореного зростання листя і інших вегетативних органів, тому їх рекомендується застосовувати саме на початку дачного сезону. З іншого боку, надлишок азоту в грунті провокує затримку цвітіння і плодоношення. Тому овочівники важливо вміти розраховувати норми внесення підгодівлі і чітко слідувати рекомендованим термінів їх використання.

Чи не меншої шкоди може принести і азотне голодування без нитроаммофоски купить, яке проявляється в пригніченому розвитку і появі на рослинах блідо-жовтих листочків. При цьому зав’язалися плоди дозрівають передчасно, а їх смакові якості часто сильно страждають. Для попередження дефіциту азоту в грунті зазвичай використовують такі добрива.

Аміачна селітра нитроаммофоска купить (нітрат амонію, амонійна селітра, хлористий амоній) на 35% складається з азоту, половина з якого перебуває в нітратній формі, а інша половина — в аміачної формі. Як правило, вона реалізується у вигляді світлих маленьких кульок (гранул), оброблених особливим препаратом, який захищає селітру від водяної пари. Гранули нитроаммофоски купить добре розчиняються у воді, але після внесення злегка підкисляють грунт. В процесі зберігання має властивість злежуватися, так що дане добриво раджу тримати в сухому приміщенні. Застосовують навесні і влітку під вегетирующие рослини. При цьому огірки і гарбузові культури не люблять це добриво. Нітрат амонію дозволяється змішувати з суперфосфатом.

Вага активної речовини: в банку ємністю один літр міститься 287 грамів, в чистім склянці — 57 грамів, в столовій ложці — 4,4 грамів, в чайній ложці -1,4 грама.

Сечовина (карбамід) являє собою сильно концентроване азотне добриво, що містить близько 46% діючої речовини. Виглядає як дрібні жовтуваті кристали або гранули. Чудово розчиняється в воді, але при зберіганні може відбуватися його злежування. Карбамідом заправляють ґрунт восени під час її основний або передпосівної обробки. Нитроаммофоска купить підходить для застосування під все культури і на всіх типах грунтів. Середня витрата за сезон становить 100 грамів на кожен квадратний метр посадок.

Сечовину допускається змішувати з нитроаммофоской купить суперфосфатом, аммофосом, хлористим калієм і сульфатом калію. Це добриво швидко вимивається з верхнього кореневого шару грунту в її нижні шари.

Вага активної речовини: в банці місткістю один літр міститься 300 грамів, в 200-мілілітровому склянці — 60 грамів, в столовій ложці — 4,5 грамів, в чайній ложці — 1,5 грамів.

Сульфат амонію (сірчанокислий амоній) — кристалоподібний порошок сірого, білого або жовтувато-зеленуватого кольору, що включає в себе до 20-21% азоту. Розчинний у воді, не схильний злежуватися. Сульфат амонію годиться на роль основного осіннього добрива, але його також можна використовувати для підгодівлі в дозі не більше 30 м / кв.м. за сезон. Треба сказати, що в якості підгодівлі його беруть тільки якщо в розпорядженні городника немає селітри, нитроаммофоски купить або гною. Зміщує грунтову середу в кислу сторону, тому на кислих підзолистих грунтах його рекомендується вносити спільно з вапном.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here