Люди часто задаються питанням, як вивести гроші з електронного гаманця webmoney вывод денег на пластикову карту банку, на рахунок в банку або іншим способом і при цьому не потрапити на великі суми.

Незважаючи на відносну дорожнечу методу webmoney вывод денег, саме висновок на банківську карту багато хто вважає оптимальним рішенням переведення в готівку зароблених в Інтернеті грошових коштів з-за своєї простоти, швидкості і універсальності. Переклад на карту можна отримати миттєво (протягом п’яти хвилин), що в порівнянні з виведенням грошей в банк за реквізитами — просто космос! Якщо ви шукаєте webmoney вывод денег заходьте на наш сайт obmen.cc.

Хроніка подій:
З травня 2016 року перестав працювати висновок на карту «Кукурудза». Також не працює офіційний висновок грошей з рублевого гаманця на віртуальну карту webmoney вывод денег від УРП, на прив’язані карти Visa / Mastercard, на банківський рахунок, відвалилися грошові перекази. Додатково до цього в серпні 2016 року Webmoney припинила офіційні виплати на розрахункові рахунки російських юридичних осіб!
З 5 грудня 2016 року введено додаткові обмеження для атестатів псевдоніма: їм відключили можливість поповнювати мобільні телефони будь-яким способом при оплаті в Webmoney.

У «webmoney вывод денег» в кінці 2016 року також ще з’явилися складнощі в Україні в зв’язку з блокуванням російських платіжних систем владою цієї країни. Проте українська версія Webmoney UA продовжує працювати і проводити операції з WMU, WMR і WMZ.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here