Ціни на мовні курси КАЗАХСКОГО ЯЗЫКА в навчальному центрі Level UP education в Алмати
Ціна залежить від виду програми і форми занять. Наші фахівці допоможуть підібрати Вам програму і інтенсивність занять в залежності від Ваших цілей, для того щоб заняття були максимально цікавими та ефективними для Вас.

Заняття проходять по всіх рівнях навчання.
Виберіть необхідні критерії (мова, тип навчання) і нижче Ви побачите вартість.
Центр Level UP education здійснює послуги репетиторства з шкільних предметів для Ваших діток. Заняття проводять кваліфіковані фахівці, знаходячи індивідуальний підхід навіть до найскладніших діткам і відновлюючи всі прогалини. Якщо ви шукаєте де вивчити казахский язык заходьте на наш сайт level-up.kz/prices.

Ви можете вибирати відразу ряд предметів і програм навчання КАЗАХСКОГО ЯЗыКА, економлячи час. Адже Вашим діткам не доведеться витрачати час у дорозі від одного репетитора до іншого. А вибираючи кілька предметів відразу, Ви отримуєте знижки !!!

Міжнародні мовні іспити IELTS & TOEFL

На відміну від ряду інших іспитів і тестувань на перевірку знань КАЗАХСКОГО ЯЗЫКА, IELTS і TOEFL є реальними показниками рівня знань англійської мови. Результат здачі того чи іншого іспиту має великий вплив на можливість вступу до визнаний світовий вуз, отримання довгострокової візи в бажану вами країну, а також дає шанс попрацювати за кордоном. При правильному підході до навчання, успішне проходження іспитів в Ваших руках!

У наших центрах Вас навчать і підготують професійні викладачі КАЗАХСКОГО ЯЗЫКА, в центрі працюють як місцеві викладачі, так і носії мови. Разом з ними ви ретельно вивчіть і відпрацюєте кожен з 4 модулів, які є основою іспитів IELTS та TOEFL: listening, reading, writing & speaking. По завершенню підготовчих курсів, у Вас будуть всі навички, необхідні для досягнення бажаного результату.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here