БИМЕТАЛЛИЧЕСКИЕ РАДИАТОРЫ — це один з видів нагрівальних приладів для систем опалення, в конструкції якого присутні два метали — алюміній і сталь. Завдяки своїм особливостям, такі батареї відрізняються підвищеною міцністю і надійністю. Цими якостями вони зобов’язані сталевих трубок для теплоносія, запресованим в алюмінієвий корпус. БИМЕТАЛЛИЧЕСКИЕ РАДИАТОРЫ здатний витримувати високий тиск і несприятливі впливу неякісного теплоносія.

радиаторы биметаллические поєднують у собі переваги сталевих і алюмінієвих аналогів. Вони мають гарну тепловіддачу, завдяки високій теплопровідності алюмінію, а також стійкість до перепадів тиску і хімікатів, завдяки міцності властивостями стали. Крім того, біметалеві нагрівачі мають малу вагу, що полегшує їх монтаж, невелику теплову інерцію і привабливий сучасний дизайн, що дозволяє вписати їх в будь-який інтер’єр.

Такі характеристики роблять ці нагрівальні прилади відмінним варіантом для використання в вітчизняних централізованих системах опалення, в яких бувають гідро удари і застосовуються хімікати для прочищення труб.

Кожна секція БИМЕТАЛЛИЧЕСКх РАДИАТОРов опалення виготовляється шляхом заливання сталевих труб алюмінієм у відповідній форм заготівлі. Далі на неї наносять спеціальне міцне декоративне покриття. Потім готові секції з’єднуються в цілісний радіатор, який може складатися з різного їх кількості.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here