Масаж довгий час був основною цілющою силою, якій можна було вилікувати навіть найскладніші захворювання. Сьогодні цим методом відводиться куди більш менше значення, хоча користі та ефективності він зовсім не втратила.

У салоні краси Анрі Матісс практикують більше 10 методів. Про основні з них ми розповімо детальніше.

Найбільш популярним і універсальним є класичний лікувальний масаж. Для багатьох він ще відомий як шведський. Носить він досить інтенсивний характер, а техніка його складається з 4 основних прийомів: погладжування, розтирання, розминка і вібрація. Більшу частину процедурного часу терапевт віддає посиленому розтирання, натискаючи на певні точки (нервові закінчення) подушечками пальців. Таким чином регулюється робота внутрішніх органів, поліпшується кровообіг, розслабляються м’язові ущільнення, знімаються спазми. Дана техніка завжди починається з масажування спини, а закінчується масажем голови. Якщо найбільше в лікуванні потребує спина, ви можете вибрати даний масаж тільки в цій галузі, що помітно знизить ціну процедури.

До числа оздоровчих масажних технік також відноситься стоунтерапия. Батьківщина цього масажу — Китай. Процедура представляє собою по черзі масаж холодними і гарячими каменями вулканічного походження. Приємне тепло починає розливатися по всьому тілу, прогріваючи і розслабляючи м’язи, знімаючи напругу і біль. Самі камені багаті корисними мікроелементами, що благотворно впливає на роботу всього організму: прискорюються обмінні процеси, усуваються венозні застої, поліпшується кровообіг і метаболізм. Плюс відбувається тонізуючий і протизапальний ефект. Даний масаж зможе вилікувати грип і простудні захворювання на початковій стадії їх, захистивши організм від перевантаження ліками.

Вельми гідною альтернативою всіляким антицелюлітний засобів і дієт є антицелюлітний масаж http://moulin-rouge.kiev.ua/ru/bodi-massazh. Залежно від ступеня завоювання апельсиновою кіркою вашого тіла, ви повністю або частково позбудетеся від неї протягом декількох сеансів. Крім, ви також розпрощатися з парою зайвих кілограмів вже після першої процедури. Ну і нарешті, антицелюлітний масаж зробить вашу шкіру більш пружною, помітно розсмокчеться розтяжки і набряки.

Нейроседативний масаж є рекомендованою профілактичної процедурою для будь-якого, хто живе в мегаполісах, пов’язаний з нервовою роботою, стресами і емоційними навантаженнями. Основним завданням лікаря при такому масажі є доведення пацієнта до абсолютної релаксації. Його метою є поліпшення роботи нервової системи і кращої адаптації людини до частих психологічним впливам. Після сеансу Ви відчуєте повну гармонію зі своїм тілом, умиротворення і ясність мислення.

У Анрі Матісс працюють досвідчені висококваліфіковані лікарі, добре обізнані з переважно різних технік для вирішення певних проблем. Записуйтеся до нас, і ви отримаєте детальну консультацію, ефективне лікування та незрівняне відчуття задоволення і легкості від проведених процедур.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here