З яким механізмом купити диван у магазинах Києва

Дивани — ідеальне винахід в меблевій індустрії. Вони практичні, відмінно поєднують в собі спальне місце і простір для прийому гостей. Колосальний асортимент форм, розмірів, тканин оббивки і кольорів на сайті http://divani.in.ua/ , дозволяє купити дійсно вподобану меблі. При виборі, Ви звертаєте увагу на зовнішні параметри, якість матеріалів, і механізм трансформації. Їх буває декілька, і кожен зі своїми перевагами. Нижче, розглянемо докладніше.

Механізм «акордеон»: складається за принципом «гармошки». Спочатку піднімайте (до клацання), висуваєте до упору вперед. Сучасні виробники зробили крок ще далі і, в деяких моделях диванів, зробили цей процес автоматичним.

переваги:
широка площа для відпочинку
можливо доукомплектувати диван просторими білизняними ящиками

недоліки:
щоб розкласти його, простору в квартирі має бути не мало

«Дельфін»: сфера використання переважно кутові дивани. Алгоритм розкладання простий: взятися за ремінець і висунути сидіння. Продукт розроблений так, що після висування, обидві частини знаходяться на одному рівні, що створює комфортне місце для відпочинку.

переваги:
ідеально рівна поверхня
простота у використанні
велике місце для сну

недоліки:
довговічність роботи механізму повністю відповідає якості деревини

«Єврокнижка» — мабуть, один з найпопулярніших. Залишається тільки дивуватися надійності і зносостійкості. Користуватися таким продуктом буде під силу навіть дітям. Верхня частина витягується і викочується на себе, а спинку укладаєте в горизонтальне положення. Тут плюсів значно більше, ніж в будь-якому механізмі. Переглянути та придбати такі дивани можете за посиланням http://divani.in.ua/divani-so-sklada-fabriki/.

переваги:
дуже рівна поверхня
простота у використанні
широке місце для відпочинку
відсік для білизни набагато більше, ніж в інших диванах
можна встановити в щільну до стіни
при розкладанні не пошкоджується покриття на підлозі

недоліки:
в окремих випадках, ніжки можуть трохи їздити
спинка, найчастіше, більш жорстка, ніж в інших примірниках, але це компенсується гарними декоративними подушками

«Клік-кляк» — суть залишається така ж, як і в попередньому типі. Є додатковий вид «напівсидячи». Для того, щоб розкласти диван, необхідно перекинути його назад, потім притримати сидіння і віджати його до звуку клацання.

переваги:
є можливість відрегулювати висоту підлокітників під індивідуальні параметри
три положення (лежачи, сидячи, напівлежачи)
досить компактний

недоліки:
під час експлуатації є ризик подряпати підлогу (для вирішення цієї проблеми, просто купите спеціальні наклейки на ніжки)
складність

«Французька розкладачка» — варіант для новітніх підвидів диванів. В основі лежать лати, а зверху натягнутий міцний тент, що робить меблі ще більш пружною і еластичною. Знімаємо всі дрібні елементи, тягнемо сидіння на себе, потім вгору і розгортаємо ланки.

переваги:
поламаний механізм можна замінити
комфорт
зручність

недоліки:
на поверхні є нерівності
краще часто вже не розкладати таку продукцію, так як кріплення швидко зношуються
немає ящика для білизни
витрати часу на знімання подушок, підлокітників і решти

Для того, щоб зробити правильний вибір, відштовхуйтеся від передбачуваних функцій і особистих переваг. Але кожен з вищенаведених варіантів, при його якісному виробництві, стане хорошою основою для будь-якого виробу.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЛюстры лофт
Следующая статьяМасаж

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here